Plantagen AleChoinki.pl

Kontakt

+48 501 342 144
+48 501 085 628
e-mail: info@alechoinki.pl

Bestellungen

AleChoinki na targach “Zieleń to życie”

„Zieleń to życie” to jedno z największych branżowych wydarzeń sezonu. Na targach można spotkać między innymi przedstawicieli roślin ogrodowych, technologii wykorzystywanych do produkcji roślin czy specjalistów z zakresu architektury krajobrazu. To okazja do wymiany branżowych nowinek i zacieśnienia relacji z partnerami zarówno krajowymi, jak i międzynarodowymi.

Ale Choinki – stawiamy na rozwój

Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć także nas! Na rynku pojawiliśmy się w 2001 roku i od tego czasu jesteśmy jednym z czołowych reprezentantów produkcji drzew choinkowych w kraju. Systematycznie powiększamy nasze plantacje zlokalizowane na Wybrzeżu Bałtyckim. Specjalizujemy się w uprawie choinek bożonarodzeniowych. Fundamentem naszej oferty są drzewka takie jak jodła kaukaska, świerk kłujący i świerk pospolity.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach „Zieleń to życie”. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, wyjaśnią wątpliwości i porozmawiają o choinkach znajdujących się w naszej ofercie.

Zapraszamy do stoiska nr 18 w pierwszej hali w dniach 6-8.09.2018.