Plantacja choinek AleChoinki.pl

Kontakt

+48 501 342 144
+48 501 085 628
e-mail: info@alechoinki.pl

Złóż zamówienie

Żywe choinki – zapach świąt

Jako firma Ale Choinki prowadzimy wielohektarowe plantacje porastane przez żywe choinki – świerk srebrny, świerk kłujący, jodła kaukaska.
Oferujemy sadzonki oraz większe, osiągające wysokość 3 metrów choinki żywe. Sprzedaż drzewek rozpoczynamy w czerwcu. Jeśli interesują Państwa żywe choinki w ilościach hurtowych, to zachęcamy do zakupów właśnie u nas. Zamówienia na drzewka należy składać najpóźniej do końca października.

Dlaczego kochamy żywe choinki?

Drzewka choinkowe, takie jak świerk czy jodła, są dzisiaj nieodłączną częścią dekoracji ogrodów, parków czy nawet miejskich balkonów. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu najlepszej jakości drzewka, wyhodowane z troską. Kochamy je z wielu powodów, oto najważniejsze z nich:

  • Choinki żywe wyróżniają się wyjątkowym zapachem wydzielanym przez igły. Woń ta wielu osobom nieodłącznie kojarzy się ze świątecznym klimatem, przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, wpływa pozytywnie na nastrój.
  • Udekorowane drzewko to także obowiązkowa i niepowtarzalna dekoracja, bez której wiele osób nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia. Z tych właśnie względów choinki żywe są częściej wybierane niż sztuczne drzewka pozbawione uroku naturalnego iglaka.
  • Żywe choinki są także popularnymi roślinami ogrodowymi i często pełnią rolę żywopłotów. Stopniowo stając się coraz bardziej popularnymi, te iglaki powoli detronizują tuje, które ostatnio cieszą się coraz mniejszym zainteresowaniem.

Żywe choinki – ceny

Naturalne drzewka iglaste cieszą się dużym zainteresowaniem posiadaczy ogrodów czy działek. Nie bez znaczenia jest też aspekt pielęgnacyjny tych drzewek, które są dość łatwe w hodowli. Wbrew pozorom, aby odpowiednio zadbać o żywe choinki, nie trzeba przeprowadzać specjalnych zabiegów. Zgodnie ze wskazówkami plantatorów należy podcinać i podlewać drzewko, aby pięknie prezentowało się przez długi czas. Dodatkowym atutem wyróżniającym choinki żywe jest ich cena, zazwyczaj bardzo atrakcyjna. Nasza oferta cenowa dotycząca konkretnego zamówienia, zależna jest od ilości zamawianych drzewek oraz rodzaju iglaków. Kupując nasze żywe choinki mają Państwo gwarancję nabycia najlepszej jakości drzewek, co potwierdzamy firmowymi etykietami „ALE CHOINKI”.

Żywe choinki – dlaczego warto?

Jeśli chodzi o nasze żywe choinki, ceny nie są ich jedynym atutem. Na naszej plantacji doświadczeni specjaliści dbają o prawidłowy rozwój drzewek. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji klienci otrzymują zdrowe, dorodne, żywe choinki odznaczające się regularnym kształtem i intensywnym zabarwieniem. Nasza plantacja oferuje najwyższej klasy drzewka doniczkowe, w jucie oraz cięte. Zapewnienie odpowiednich warunków rozwoju w oparciu o najnowsze rozwiązania w branży gwarantuje naszym klientom stuprocentową satysfakcję.

W trosce zarówno o nasze drzewka, jak i zadowolenie wszystkich klientów zostają one zawsze starannie zapakowane na czas transportu oraz odpowiednio zabezpieczone. Zapraszamy do kontaktu.