Plantacja choinek AleChoinki.pl

Kontakt

+48 501 342 144
+48 501 085 628
e-mail: info@alechoinki.pl

Złóż zamówienie

Jodła kaukaska w donicy

Klasa

Typ choinki

Wysokość

Dostępność

jodła kaukaska w donicy

60 - 80 cm

dostępny

jodła kaukaska w donicy

80 - 120 cm

dostępny

jodła kaukaska w donicy

120 - 150 cm

dostępny

jodła kaukaska w donicy

150 - 180 cm

dostępny

Opis klas

PREMIUM (I klasa)

Klasa I choinki

STANDARD (II klasa)

Klasa II choinek

PROMOCJA (III klasa)

Klasa III choinek

Wysokość choinek mierzymy od ziemi do połowy czubka choinki.

Opis produktu

Wśród drzew należących do rodziny sosnowatych jodła kaukaska (Abies nordmanniana) uchodzi za arystokratkę. Jej cechami charakterystycznymi jest regularna i stożkowata korona oraz gęste, sztywne gałęzie. Jodła kaukaska zawdzięcza swoje piękno błyszczącym, ciemnozielonym igłom, których długość wynosi od 2 do 4 cm. Co ważne, igły tej odmiany choinki nie opadają, ale usychają i tym samym utrzymują się na drzewku przez długi czas. Z racji swych walorów estetycznych jodła kaukaska często gości w przydomowych ogrodach, a w okresie świątecznym pełni rolę bożonarodzeniowego drzewka.

Na naszych plantacjach prowadzimy sprzedaż jodły kaukaskiej w wariancie hurt . Każdy klient ma możliwość obejrzenia i wybrania drzewek spełniających jego oczekiwania. Sprzedajemy je w donicach (wysokość od 60 do 150 cm), a także jako cięte drzewka mające wysokość od 100 do 300 cm. W przypadku zakupów hurtowych należy zamówić minimum 100 sztuk jodły kaukaskiej. Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia oraz klasy choinek.

Jodła kaukaska z plantacji Ale Choinki

Każda uprawiana przez nas jodła kaukaska otrzymuje najlepsze możliwe warunki i najwyższej klasy pielęgnację. Dzięki takiemu podejściu nasze drzewka odznaczają się gęstym poszyciem, są smukłe i idealnie proporcjonalne. Nie bez znaczenia jest również pochodzenie nasion, które są starannie wyselekcjonowane i posiadają certyfikaty jakości. Jeżeli zależy Państwu na wyjątkowych drzewkach, nasza jodła kaukaska z pewnością spełni nawet najwyższe oczekiwania. Zapraszamy na nasze plantacje, a w razie pytań – zachęcamy do kontaktu!

Warunki zakupu

Plantacje AleChoinki zajmują się przede wszystkim sprzedażą dla odbiorców hurtowych (minimalna ilość zamówienia 100 szt).

Ceny są negocjowane indywidualnie. Zależą od rodzaju drzewka, jego klasy jakościowej, rozmiaru i liczby zamawianych choinek oraz świadczonych usług dodatkowych (np. nawiercanie choinek ciętych pod system EasyFix ).

Wymagamy zadatkowania zamówionych drzewek. Zadatek wynosi 30% kwoty zamówienia i jest rozliczany przy ostatniej partii zamawianych choinek.

 

jodla-kaukaska-100-150Premium (3)                 Jodla_kaukaska_150_175_Premium (5)

Galeria zdjęć

Złóż zamówienie