Plantacja choinek AleChoinki.pl

Kontakt

+48 501 342 144
+48 501 085 628
e-mail: info@alechoinki.pl

Złóż zamówienie

Świerk pospolity cięty

Klasa

Typ choinki

Wysokość

Dostępność

świerk pospolity cięty

100 - 150 cm

dostępny

świerk pospolity cięty

150 - 180 cm

dostępny

świerk pospolity cięty

180 - 220 cm

dostępny

świerk pospolity cięty

220 - 280 cm

dostępny

Opis klas

PREMIUM (I klasa)

Klasa I choinki

STANDARD (II klasa)

Klasa II choinek

PROMOCJA (III klasa)

Klasa III choinek

Wysokość choinek mierzymy od ziemi do połowy czubka choinki.

Opis produktu

Plantacje Ale Choinki porasta świerk pospolity będący obok jodły kaukaskiej i świerku kłującego srebrnego najpopularniejszym drzewkiem iglastym. Świerk pospolity wyróżnia się smukłą koroną o kształcie stożka, dość ostrymi ok. trzycentymetrowymi igłami oraz tym, że wydziela miły zapach o intensywnej woni.

Prowadzimy sprzedaż (hurt ) świerku iglastego. W przypadku zakupów hurtowych należy zamówić minimum 100 drzewek. Cena świerku pospolitego jest zależna od tego, do jakiej klasy przypisano drzewko.

Sprzedaż świerku pospolitego ciętego trwa cały rok i wzrasta na początku grudnia. Najwyższy poziom osiąga na kilka dni przed Bożym Narodzeniem. Najczęściej wybierane są drzewka mające od 100 do 300 cm wysokości z rozłożystymi, gęstymi gałęziami.

Coraz częściej świerk pospolity jest zasadzany w ogrodzie lub wzdłuż ogrodzeń, gdzie tworzy estetyczną i naturalną osłonę posesji. W takich warunkach ważna jest odpowiednia pielęgnacja m.in. przycinanie i nawadnianie.

Warunki zakupu

Plantacje AleChoinki zajmują się przede wszystkim sprzedażą dla odbiorców hurtowych (minimalna ilość zamówienia 100 szt).

Ceny są negocjowane indywidualnie. Zależą od rodzaju drzewka, jego klasy jakościowej, rozmiaru i liczby zamawianych choinek oraz świadczonych usług dodatkowych (np. nawiercanie choinek ciętych pod system EasyFix ).

Wymagamy zadatkowania zamówionych drzewek. Zadatek wynosi 30% kwoty zamówienia i jest rozliczany przy ostatniej partii zamawianych choinek.

 

Galeria zdjęć

Złóż zamówienie