Plantacja choinek AleChoinki.pl

Kontakt

+48 501 342 144
+48 501 085 628
e-mail: info@alechoinki.pl

Złóż zamówienie

Czas wegetacji rozpoczęty…

Na plantacjach AleChoinki piękna pogoda sprzyja wegetacji drzewek, czyli czasu wzrostu i wzmożonej aktywności roślin, przy dostatecznej ilości ciepła i wilgoci. Długość okresu wegetacji zależy przede wszystkim od warunków klimatycznych.  

Umiejętna pielęgnacja we właściwym czasie

Plantacje AleChoinki to miejsca uprawy pięknych drzewek bożonarodzeniowych. Podczas okresu wegetacji dbamy o to, by każda roślina miała dostęp do jak najbardziej sprzyjających warunków wzrostu. Sadzonki wykorzystywane na plantacji pochodzą z najlepszych szkółek z Danii i Niemiec. Otrzymane przez nas rośliny posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość. Nie bez znaczenia pozostaje także nasza lokalizacja. Plantacje znajdują się bowiem na Wybrzeżu Bałtyckim – regionie, który sprzyja rozwojowi i uprawie drzewek iglastych.

Na plantacjach AleChoinki dbamy nie tylko o jak najlepsze warunki do rozwoju drzewek, ale dużą uwagę zwracamy również na oparte na nowoczesnej technologii rozwiązania, które umożliwiają zautomatyzowanie procesów pielęgnacji. Usprawniony został również system pakowania i transportu. Dzięki temu drzewka dostarczane do klienta spełniają wszystkie wymagania pod względem wyglądu i jakości oraz są zapakowane w sposób, który skutecznie chroni drzewko przed uszkodzeniami w transporcie.

Zapraszamy!