Plantacja choinek AleChoinki.pl

Kontakt

+48 501 342 144
+48 501 085 628
e-mail: info@alechoinki.pl

Złóż zamówienie

Wiosna na plantacjach AleChoinki

Nawożenie to jeden z najistotniejszych zabiegów pielęgnacyjnych na platacjach choinek ponieważ pozwala wzmocnić i odżywić rośliny przed czasem intensywnego wzrostu. Zobaczcie sami…

 

Wiosenna pielęgnacja

Wiosna to czas, kiedy uśpiona na okres zimowy przyroda budzi się do życia. Wtedy również rozpoczynają się intensywne prace na plantacjach AleChoinki, gdzie dokładane są wszelkie starania, by w grudniu każda świąteczna choinka prezentowała się niezwykle okazale.

Na liczących ponad 200 ha plantacjach AleChoinki rosną m.in.: jodła kaukaska, świerk kłujący i pospolity. Wybrzeże Bałtyckie, na którym znajduje się plantacja, to specyficzny region, bowiem wiosną pogoda bywa naprawdę zmienna. Klimat i warunki glebowe są jednak sprzyjające dla szybkiego i niezaburzonego rozwoju drzewek iglastych. Aby w sposób profesjonalny zadbać o wszystkie choinki na tak dużym obszarze, kadra AleChoinki podczas wiosennych prac wykorzystuje w pełni zautomatyzowane systemy, które pozwalają skutecznie odżywiać i pielęgnować każde drzewko. W kolejnych etapach każda choinka jest sprawdzana pod kątem symetrii, koloru i rozmiaru, co pozwala na dokładne określenie klasy jakościowej.

Zachęcamy do składania zamówień na piękne egzemplarze!