Plantacja choinek AleChoinki.pl

Kontakt

+48 501 342 144
+48 501 085 628
e-mail: info@alechoinki.pl

Złóż zamówienie

Producent choinek AleChoinki zaprasza na profile na Facebook i YouTube

Na profilu Facebook dowiecie się Państwo co się dzie je na naszych plantacjach oraz odajdziecie porady jak pielęgnować rośliny (nie tylko iglaki) w ogrodach i na balkonach. Na YouTube zapraszamy abu zobaczyć jak przebiegają prace na naszych plantacjach.

Mamy przyjemność powiadomić Państwo, że profil naszej firmy można znaleźć już na Facebook’u, a filmy przedstawiające naszą działalność – na serwisie YouTube. Jako producent choinek dbamy o naszych klientów, z tego też powodu pragniemy na bieżąco mówić Państwu o naszej działalności i wykonywanych aktualnie pracach. Na portalach można znaleźć informacje dotyczące plantacji, hodowli, procesu ścinania, transportowania oraz porady, jak dbać o choinki i inne rośliny w ogrodach i na balkonach. Producent powinien bowiem nie tylko dostarczyć klientowi pełnowartościowy produkt, ale także zadbać o to, by mógł się on nim cieszyć jak najdłużej.

Jako producent choinek, mamy nadzieję, że staną się Państwo aktywnymi uczestnikami na naszych profilach i komunikacja będzie mieć charakter dwustronny. Jednocześnie postaramy się systematycznie uzupełniać informacje na naszych kontach i prezentować klientom nasze najlepsze choinki. Producent zaprasza więc do subskrybowania konta „Ale choinki” na YouTube i polubienia profilu na Facebook’u. Liczymy na Państwa odwiedziny!

Profil AleChoinki.pl na Facebook  kliknij tutaj

Filmy AleChoinki.pl na YOUTUBE  kliknij tutaj